TR EN

   Ege Vitrifiye, Güral Vit, Bocchi markalı kaliteli klozetler ve lavabolar uygun fiyatlarla karşınızda. Bünyemizde ayaklı ve asma klozet çeşitleri, renkli klozetler, alttan ve duvardan çıkışlı klozetler, pisuvarlar, rezervuar takımları, gömme ve cam rezervuarlar takımlarıklozet kapakları hizmetimiz vardır. Banyonuzu renklendirecek renkli lavabo çeşitleri, ayaklı ve asma lavabo modelleri, tezgah üstü lavabo modelleri gibi  her zevke ve banyoya uygun bir çok kaliteli ürünlerimiz vardır.

                İstediğiniz ürün hakkında bilgi almak için lütfen satış temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

 

Laminant Parke

Laminant Parke

Laminat parke ağaç sektörünün yan ürünleri olan talaş kırpıntı gibi ürünlerin yüksek ısılı işlemler altında birleştirilerek (preslenerek) laminat parkenin orta tabakasındaki yüksek dayanımlı ağaç lifler yanı HDF oluşturur.

İNCELE
Duş Kabinleri & Küvetler

Duş Kabinleri & Küvetler

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak banyo ürünlerinin çeşitliliği de artmıştır. Geliştirilen bu banyo ürünleri arasında duşakabinler de yer almaktadır.

İNCELE
Yapı Kimyasalları & Yapıştırıcılar

Yapı Kimyasalları & Yapıştırıcılar

Seramik, fayans, mermer vs. doğal taş kaplama malzemelerinin iç mekanda yatay ve düşey; dış mekanlarda yatay yüzeylere yapıştırılmasında kullanılır.

İNCELE

whatsapp